Úterý, Říjen 15, 2019

logo 7a

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Interaktivní mapa

Chcete si prohlédnout Pařížské památky téměř na vlastní oči? Zajímá vás kde které památky v Paříži jsou a jak se k nim dostat? To vše a mnohem víc, najdete v naší interaktivní mapě.

Chcete vědět víc?

Paris Pass se slevou

Máme pro vás malý bonus, který jinde nedostanete. Kartu Paris Pass s pěknou slevou. Chcete li ušetřit ještě víc POZOR akce jen do 15.9.2016, tak uplatněte náš slevový kód.

Chcete vědět víc?

 

Karta Paris Pass

Nechcete platit vstupné v Pařížských památkách? Nechcete čekat v nekonečných frontách při vstupu do Pařížských památek? Chcete jezdit po Paříži městskou dopravou zadarmo?

Chcete vědět víc?

Paříž

Jet na víkend do Paříže znamená rozhodovat se, jaká místa během krátkého pobytu navštívit. Vybírat mezi takovým množstvím památek a zajímavých míst nemusí být vůbec jednouché. Proto pro vás máme tip na 5 nejzajímavějších Pařížských míst.

Celý článek...

Blog

Čas je drahý a obliba leteckých eurovíkendů neustále roste. Na celotýdenní pobyt není čas a tak cestovatelé čím dál častěji využívají kratší eurovíkendy s rychlou leteckou dopravou. U cest do Paříže tomu není jinak, dnes se dozvíte, jak takový eurovíkend probíhá.

Celý článek...

Blog

Únor je za dveřmi a my pro vás máme zase další dárek, ve formě slevy na Paris Pass. Ano v únoru se Paris Pass dá pořídit za ještě lepší peníze. My vás o žádnou dostupnou slevu nechceme ošidit a proto čtěte dál. Koukněte na únorovou slevu na turistickou kartu Paris Pass startujeme v sobotu 1.2.2014.

Celý článek...

Blog

S novým rokem přícházejí také nové slevy a již tak výhodná karta Paris Pass se dá pořídit za ještě lepší peníze. My vás o tom samozřejmě budeme vždy informovat. Koukněte na víkendovou slevu na turistickou kartu Paris Pass startujeme v sobotu 25.1.2014.

Celý článek...

Blog

Začal nám červen a snad i nějaké to léto, s červnem přichází i sleva na Paris Pass, již tak výhodná karta Paris Pass se dá pořídit ještě výhodněji. My vás o tom opět včas informujeme, abyste o slevičku nepřišli. Podívejte se napěknou červnovou slevu na turistickou kartu Paris Pass a všechny její výhody.

Celý článek...

Blog

Tak tu máme další slevičku na Paris Pass, květen je mesíc slev a již tak výhodná karta Paris Pass se dá pořídit ještě výhodněji. My vás o tom samozřejmě budeme vždy včas informovat. Podívejte se napěknou květnovou slevu na turistickou kartu Paris Pass a všechny její výhody.

Celý článek...

Blog

Více článků...

Strana 1 z 2

Začátek
Předchozí
1

Vstupné do památek zdarma?

info paris passNechcete platit vstupné do Pařížských památek? Nechcete stát ve frontách u vstupů? Chcete jezdit Pařížskou MHD zdarma?

Chcete vědět víc?

Průvodce Paříží

Paříž a její památky

versalies 4

Přehled památek Paříže

V Paříži je nespočet památek, které stojí za návštěvu. Zde najdete jejich ucelený přehledný seznam a detailní popis každé Pařížské památky.

Pokračujte zde

Paříž a důležité informace

metro 2

Důležité informace pro vás

Podívejte se na důležité informace, které se vám budou před cestou do Paříže hodit. MHD, letiště v Paříži, jak používat turistické karty atd.

Pokračujte zde

Pařížský blog

eifellovka 2

Pařížský blog s novinkami

Zde se dozvíte spoustu novinek, které se vám budou hodit, pokud plánujete cestu do Paříže a také aktuální Pařížské akce.

Pokračujte zde