Středa, Říjen 16, 2019

logo 7a

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Interaktivní mapa

Chcete si prohlédnout Pařížské památky téměř na vlastní oči? Zajímá vás kde které památky v Paříži jsou a jak se k nim dostat? To vše a mnohem víc, najdete v naší interaktivní mapě.

Chcete vědět víc?

Paris Pass se slevou

Máme pro vás malý bonus, který jinde nedostanete. Kartu Paris Pass s pěknou slevou. Chcete li ušetřit ještě víc POZOR akce jen do 15.9.2016, tak uplatněte náš slevový kód.

Chcete vědět víc?

 

Karta Paris Pass

Nechcete platit vstupné v Pařížských památkách? Nechcete čekat v nekonečných frontách při vstupu do Pařížských památek? Chcete jezdit po Paříži městskou dopravou zadarmo?

Chcete vědět víc?

Paříž

Vítejte v přehledu informačních stránek o Paříži. Najdete zde spoustu důležitých rad a informací, které se vám při cestě do Paříže budou hodit. Jde například o informace o Pařížské hromadné dopravě, čím se dá v Paříži jezdit, kam se všude můžete Pařížskou MHD dostat a za kolik. Jak používat Pařížské turistické karty, které vám velmi významně šetří vaší peněženku.

Dále zde najdete informace o Paříži samotné a o její historii, Pařížské památky potom naleznete zde. V informacích najdete také Pařížská letiště a radu, jak se z nich dostat do centra Paříže. Připravili jsme pro vás také přehled informací o tom, kam se dá v Paříži vyrazit za noční zábavou, nebo za dobrým nákupem. Samostatné kapitoly jsou pak možnosti ubytování, nebo rady a tipy na samotnou dopravu do Paříže. Od letenek, přes jízdenky a zajímavé tipy na výlety a zájezdy za poznáním, to vše a mnohem víc najdete v našem Pařížském Blogu.

Následuje seznam důležitých informací

1 Paris Visite 15018
2 Historie Paříže 5056
3 Doprava v Paříži 8936
4 Letiště v Paříži 14598

Vstupné do památek zdarma?

info paris passNechcete platit vstupné do Pařížských památek? Nechcete stát ve frontách u vstupů? Chcete jezdit Pařížskou MHD zdarma?

Chcete vědět víc?

Průvodce Paříží

Paříž a její památky

versalies 4

Přehled památek Paříže

V Paříži je nespočet památek, které stojí za návštěvu. Zde najdete jejich ucelený přehledný seznam a detailní popis každé Pařížské památky.

Pokračujte zde

Paříž a důležité informace

metro 2

Důležité informace pro vás

Podívejte se na důležité informace, které se vám budou před cestou do Paříže hodit. MHD, letiště v Paříži, jak používat turistické karty atd.

Pokračujte zde

Pařížský blog

eifellovka 2

Pařížský blog s novinkami

Zde se dozvíte spoustu novinek, které se vám budou hodit, pokud plánujete cestu do Paříže a také aktuální Pařížské akce.

Pokračujte zde