Středa, Říjen 16, 2019

logo 7a

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Paris Pass se slevou

Máme pro vás malý bonus, který jinde nedostanete. Kartu Paris Pass s pěknou slevou. Chcete li ušetřit ještě víc POZOR akce jen do 15.9.2016, tak uplatněte náš slevový kód.

Chcete vědět víc?

 

Karta Paris Pass

Nechcete platit vstupné v Pařížských památkách? Nechcete čekat v nekonečných frontách při vstupu do Pařížských památek? Chcete jezdit po Paříži městskou dopravou zadarmo?

Chcete vědět víc?

Paříž
Líbí se ti tu? Tak sdílej stránku na Facebooku

Interaktivní mapa Pařížských památek

Vítejte na stránce s interaktivní mapou Pařížských památek. Naleznete zde komfortní mapu Pařížských památek, zajímavých míst v Paříži a také nezbytných míst, jako je letiště, nádraží a podobně.

V mapě najdete několik ikon, které určijí, co a kde najdete. Všechny ikonky naleznete nad mapou v přehledné tabulce, abyste věděli, co která ikona značí. Jsou tak rozděleny památky, informační místa, důležité dopravní body a další. Mapu můžete samozřejmě přibližovat a to až na úroveň ulic a budov. U každé památky máte možnost po kliknutí na ikonku si zobrazit pár základních informací a přejít na detailní popis památky.

Interaktivní mapa Paříže rovněž nabízí výbornou funkci Street View, která spočívá v prohlídce památky zvenčí z přilehlé ulice. Máte tedy možnost si památku prohlédnout alespoň zvenčí a prohlédnout si okolí a přilehlé budovy. prohlédnout si například náměstí, nebo se projít po slavném mostě z pohodlí domova, je před samotnou návštěvou Paříže jistě příjemné.

Jak si můžete prohlédnou památky pomocí Street View?

Jednoduše si přibližte mapu, například pomocí kolečka myši, nebo pomocí posuvníku na boku mapy a až budete mít svou oblíbenou mapátku dostatečně přiblíženu, pak se podívejte nalevo, nad posuvník přiblížení a zde najdete ikonku oranžového panáčka. Tuto ikonku uchopte myší a položte jí na mapě na to místo, které se chcete prohlédnout. Mapa se přepne do módu Street View a vy budete moci chodit po ulicích Paříže a pozorovat krásu města a zdejších památek. pokud budete chtít mód Street View ukončit, stačí kliknout na ikonku křížku, kterou najdete v pravém horním rohu mapy.

From Address: To:

 

Itinerář cesty po památkách Paříže

Vytvořte si itinerář podle toho, jaké památky chcete v Paříži navštivit. Naše interaktivní mapa vám tuto možnost nabízi. Stačí jednoduše zadat pemátku, nebo místo kde chcete svou prohlídku začít a pak místo kam se vydáte dále. Pokud do Paříže přiletíte například letadlem, můžete zadat jako první bod letiště, podle toho na které přiletíte, to bude letiště Charlese de Gaulla, nebo letiště Orly. Jako cílovou adresu vyberte některou z památek, například Vítezný oblouk a kliněte na Get Rout. Mapa vám vytvoří přehledný itinerář, podle kterého se k vámi vybrané památce dostanete. Tento itinerář si můžete pohodlně vytisknout a vzít si ho sebou na cestu do Paříže. Itinerářů si můžete vytvořit kolik budete chtít a naplánovat si tak celou návštěvu Paříže, pěkne památku po památce.

Líbí se ti tu? Tak sdílej stránku na Facebooku

Vstupné do památek zdarma?

info paris passNechcete platit vstupné do Pařížských památek? Nechcete stát ve frontách u vstupů? Chcete jezdit Pařížskou MHD zdarma?

Chcete vědět víc?

Průvodce Paříží

Paříž a její památky

versalies 4

Přehled památek Paříže

V Paříži je nespočet památek, které stojí za návštěvu. Zde najdete jejich ucelený přehledný seznam a detailní popis každé Pařížské památky.

Pokračujte zde

Paříž a důležité informace

metro 2

Důležité informace pro vás

Podívejte se na důležité informace, které se vám budou před cestou do Paříže hodit. MHD, letiště v Paříži, jak používat turistické karty atd.

Pokračujte zde

Pařížský blog

eifellovka 2

Pařížský blog s novinkami

Zde se dozvíte spoustu novinek, které se vám budou hodit, pokud plánujete cestu do Paříže a také aktuální Pařížské akce.

Pokračujte zde